UBS-kultaharkko 1g
Sijoituskulta on vapautettu arvonlisäverosta.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | S0116494 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 0.999 |
| Paino | 1,00 g |
| Pituus | 1,50 cm / 15,00 mm |
| Leveys | 9,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
Kysy tuotteesta

