Kalevala Koru Lapsi-koru, hela turmaliinilla
Kultainen Kalevala Korun Lapsi-koru punaisella turmaliinilla. Sisähalkaisija noin 7 mm.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0116946 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala Koru Oy |
| Valmistusvuosi | 2007 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 4,52 g |
| Pituus | 1,30 cm / 13,00 mm |
| Leveys | 1,10 cm / 11,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta

