Kultainen singapore kaulaketju 49 cm, 18K
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Jos kyseessä ketju niin lukot, kivet ja istutukset ehjiä ei venymisen merkkejä. Jos kyseessä sormus niin kivet ja istutukset ehjiä.Pientä käytön tai kulumisen jälkeä, mutta erittäin hyväkuntoinen. Pronssikoruissa uutta vastaava. |
| Suosikki |
701,28Säästät jopa -42%
Kultatukun hinta 779,20 Säästät 10,00
Hinta uutena 1 200,00 - Säästö -41,56%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0117163 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 750 |
| Paino | 4,87 g |
| Pituus | 49,00 cm / 490,00 mm |
| Leveys | 2,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

