Kultainen venetsiaketju 60 cm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
1 516,59Säästät jopa -34%
Kultatukun hinta 1 685,10 Säästät 10,00
Hinta uutena 2 300,00 - Säästö -34,06%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0116768 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 13,70 g |
| Pituus | 60,00 cm / 600,00 mm |
| Leveys | 1,78 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Helsinki, Ristikko |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

