Kultainen panssari ketju 42 cm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0116767 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Suomen Korutuonti Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,28 g |
| Pituus | 42,00 cm / 420,00 mm |
| Leveys | 1,19 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Ristikko |
Kysy tuotteesta

