Kultainen cordell kaulaketju 45cm
Suosittu Cordellketju, papukaijalukolla
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Ketju hyväkuntoinen,lukossa jälkiä mutta toimii hyvin. |
| Suosikki |
1 133,10Säästät jopa -43%
Kultatukun hinta 1 259,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 1 980,00 - Säästö -42,77%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0116966 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 10,21 g |
| Pituus | 45,00 cm / 450,00 mm |
| Leveys | 3,50 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



