Kultainen Figaroketju 60 cm
Kestävä Figaroketju, 3,5 mm leveä. Papukaijalukko.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
1 561,50Säästät jopa -29%
Kultatukun hinta 1 735,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 2 200,00 - Säästö -29,02%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0117604 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 14,10 g |
| Pituus | 60,00 cm / 600,00 mm |
| Leveys | 3,50 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



