Kultainen umpipanssariketju 50cm 2,4 mm
Umpiketjua
Ketju on kunnostettu,uudenveroinen!
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0117580 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Timanttiset Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 6,70 g |
| Pituus | 50,00 cm / 500,00 mm |
| Leveys | 2,40 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta

