Kelta-valkokulta korvakorut
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 3 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
284,31Säästät jopa -29%
Kultatukun hinta 315,90 Säästät 10,00
Hinta uutena 400,00 - Säästö -28,92%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0117751 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 750 |
| Paino | 1,95 g |
| Pituus | 1,60 cm / 16,00 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Järvenpää |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta




