Kalevala Koru My Saaga 6841 Hela
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K0117836 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala Koru Oy |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 4,24 g |
| Pituus | 1,10 cm / 11,00 mm |
| Halkaisija | 7,10 mm |
| Leveys | 1,14 cm / 11,40 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
Kysy tuotteesta




