Valkokultainen AuMore kuviokihla 19mm
Sormus on kunnostettu,uudenveroinen!
Tästä voit kopioida linkin ja katsoa hinnan uudesta tuotteesta. Vertaa hintaa!
https://www.kultajousi.fi/fi/tuotteet/aumore-valkokultainen-kihlasormus-2-7-mm-timanttileikkaus/15600/dp?openGroup=4537
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0120385 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultajousi Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,40 g |
| Halkaisija | 19,00 mm |
| Leveys | 2,70 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta


