Litistetty panssari kaulaketju 50cm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0115203 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 750 |
| Paino | 9,80 g |
| Pituus | 50,00 cm / 500,00 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Helsinki, Itäkeskus |
Kysy tuotteesta

