4mm Valkokulta sormus 17.5mm
Kuvassa kuvituskuva samanlaisesta eri valmistajan sormuksesta
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Lähes kuin uutta vastaava, ei silminnähtävää kulumaa |
| Suosikki |
410,00Säästät jopa -40%
Hinta uutena 680,00 - Säästö -39,71%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0122285 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | RO |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 3,28 g |
| Halkaisija | 17,50 mm |
| Leveys | 4,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


