Kalevala koru Sydänsormus 17 hopea
Kalevala korun Klassinen hopeinen Sydänsormus!
Germund Paaer toimi aikoinaan Kalevala Korun ensimmäisenä pääsuunnittelijana. Hän suunnitteli yritykselle satoja koruja, joista useat nousivat klassikoiksi. Näistä rakastetuimpia on Sydänsormus, joka on ollut mallistossa vuodesta 1947 lähtien.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | L0122614 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala koru Oy |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 8,05 g |
| Halkaisija | 17,00 mm |
| Leveys | 1,80 cm / 18,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Kuopio, Apaja |
Kysy tuotteesta


