Kultainen sormus 5.2mm 20,5 mm 18 k
Sormus flakka 18 karaatin kultaa.
Sormuksen toinen puoli sileä, toisella puolella kiertää kaksi uraa.
Sormus on kunnostettu!
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Jos kyseessä ketju niin lukot, kivet ja istutukset ehjiä ei venymisen merkkejä. Jos kyseessä sormus niin kivet ja istutukset ehjiä.Pientä käytön tai kulumisen jälkeä, mutta erittäin hyväkuntoinen. Pronssikoruissa uutta vastaava. |
| Suosikki |
872,64Säästät jopa -49%
Kultatukun hinta 969,60 Säästät 10,00
Hinta uutena 1 700,00 - Säästö -48,67%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0122785 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | LIALI |
| Pitoisuus | 750 |
| Paino | 6,06 g |
| Halkaisija | 20,50 mm |
| Leveys | 5,20 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Hämeenlinna, Tavastila |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


