Kultainen sormus 17,0 mm Karl Laine
Kultainen Karl Laine sormus värittömällä kivellä.
Koristeosan halkaisija 7 mm.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0123000 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Finnfeelings Oy |
| Valmistusvuosi | 1982 |
| Paino | 1,32 g |
| Halkaisija | 17,00 mm |
| Leveys | 1,35 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Hämeenlinna, Tavastila |
Kysy tuotteesta


