Kultainen kantasormus onyx 21,5 mm v.1972
Kultainen kantasormus v.1972.
Kiven mitat 11 x 15 mm.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0123089 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Niinisen Koru |
| Valmistusvuosi | 1972 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,90 g |
| Halkaisija | 21,50 mm |
| Leveys | 3,15 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Hämeenlinna, Tavastila |
Kysy tuotteesta


