Kultainen sormus,keltainen kivi,18,5mm
Kiven koko 12.4mm x 15.9mm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0123152 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kaunisto Mauri Jalmari |
| Valmistusvuosi | 1955 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 3,85 g |
| Halkaisija | 18,50 mm |
| Leveys | 1,90 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
Kysy tuotteesta




