Kultainen kaulaketju 60 cm, litistetty
Kultainen litistetty kaulaketju papukaijalukolla.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0123223 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | VR |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 8,19 g |
| Pituus | 60,00 cm / 600,00 mm |
| Leveys | 3,20 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Kirkkonummi |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


