Hopeinen kuningasketju 5,5 mm, 60,5 cm
Ketju on kunnostettu,uudenveroinen!
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G0123304 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 65,03 g |
| Pituus | 60,50 cm / 605,00 mm |
| Leveys | 5,50 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta

