18K taottu pintainen kultainen sormus 18,75mm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0124097 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 750 |
| Paino | 5,85 g |
| Halkaisija | 18,75 mm |
| Leveys | 7,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Ristikko |
Kysy tuotteesta


