Kultakeskus filigraanisormus halk.16mm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0123187 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultakeskus |
| Valmistusvuosi | 2013 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,72 g |
| Halkaisija | 16,00 mm |
| Leveys | 4,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Järvenpää |
Kysy tuotteesta



