Kultainen panssariketju, umpi, 21 cm, 8 mm
Umpiketjua
Turvallinen kotelukko kahdella turvasalvalla
Tuote on kunnostettu,uudenveroinen!
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | B0116840 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | EM |
| Valmistusvuosi | 1988 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 35,32 g |
| Pituus | 21,00 cm / 210,00 mm |
| Leveys | 8,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta

