Kultainen hematiitti sormus
Nähtävissä Järvenpään myymälässä, Sibeliuksenkatu 19.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F014423 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Heinolan Kulta Oy |
| Valmistusvuosi | 1994 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,10 g |
| Halkaisija | 17,50 mm |
| Leveys | 1,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Järvenpää |
Kysy tuotteesta
