Kalevala korun Lumikukka-riipus, 3-osainen
Pelkkä riipus ilman ketjua. Kukkien halkaisija noin 20 mm. Riipuslenkin sisähalkaisija 4 mm.
Riipus on kunnostettu, uudenveroinen!
"Lumikukka puhkeaa lumen ja jään keskeltä ylistämään luonnon moninaisuutta luoden ympärilleen valoa ja kauneutta lähelle ihmistä."
Design Marja Suna.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K0127073 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala Koru Oy |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 34,61 g |
| Pituus | 8,50 cm / 85,00 mm |
| Leveys | 2,00 cm / 20,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Järvenpää |
Kysy tuotteesta

