Usko toivo rakkaus sormus koko 20
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | L0124567 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 4,85 g |
| Halkaisija | 20,00 mm |
| Leveys | 7,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
Kysy tuotteesta


