Kultaiset sydänkorvakorut cz
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0127264 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Timanttiset Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,70 g |
| Pituus | 5,00 mm |
| Leveys | 6,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta

