Kultainen sormus 16,25 vihreä kivi v.-94
Päälinen 8x11 mm.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0117381 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistusvuosi | 1994 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,00 g |
| Halkaisija | 16,25 mm |
| Leveys | 1,30 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Helsinki, Ristikko |
Kysy tuotteesta



