Kultainen inri krusifiksi riipus
lenkistä mahtuu enintään 7mm leveä ketju
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0124718 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 4,19 g |
| Pituus | 5,70 cm / 57,00 mm |
| Leveys | 2,90 cm / 29,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
Kysy tuotteesta


