Kultainen käärme kaulaketju 42 cm
Kultainen käärme kaulaketju papukaijalukolla.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Jos kyseessä ketju niin lukot, kivet ja istutukset ehjiä ei venymisen merkkejä. Jos kyseessä sormus niin kivet ja istutukset ehjiä.Pientä käytön tai kulumisen jälkeä, mutta erittäin hyväkuntoinen. Pronssikoruissa uutta vastaava. |
| Suosikki |
588,42Säästät jopa -45%
Kultatukun hinta 653,80 Säästät 10,00
Hinta uutena 1 070,00 - Säästö -45,01%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0128200 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | UNO A ERRE ITALIA S.p.A. |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 5,23 g |
| Pituus | 42,00 cm / 420,00 mm |
| Leveys | 1,60 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Hämeenlinna, Tavastila |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

