kultainen panssariketju 20,5cm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | B0128396 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Osuuskunta Timanttiset |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 4,94 g |
| Pituus | 2,05 cm / 20,50 mm |
| Leveys | 4,30 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Ristikko |
Kysy tuotteesta

