Sileä hopeasormus halk.18mm lev.4mm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | L0127918 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 5,05 g |
| Halkaisija | 18,00 mm |
| Leveys | 4,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Järvenpää |
Kysy tuotteesta


Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | L0127918 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 5,05 g |
| Halkaisija | 18,00 mm |
| Leveys | 4,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Järvenpää |
Kysy tuotteesta