18K Daavidin tähti riipus
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0127950 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 750 |
| Paino | 0,78 g |
| Pituus | 2,20 cm / 22,00 mm |
| Halkaisija | 1,85 cm / 18,50 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
Kysy tuotteesta

