Kultainen leveä timanttisormus 22kpl yht.0.92ct 19.5 7-8mm
Kultainen upea ja näyttävä leveä timanttisormus valkokultaistutuksella! Timantit reunoilla 22kpl yht. 2x8x0.02ct + 6x0.10ct, yhteensä 0.92ct. Sormuksen leveys 7-8mm.
Sormus kunnostettu ja erittäin hyväkuntoinen!
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0128043 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Korukaivos Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 9,30 g |
| Halkaisija | 19,50 mm |
| Leveys | 8,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Kuopio, Apaja |
Kysy tuotteesta


