Panssari kultaketju 55cm lev.3mm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0108563 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Tukkuliike Kultakanava Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 14,48 g |
| Pituus | 55,00 cm / 550,00 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Järvenpää |
Kysy tuotteesta

