18K kultainen rannekellon ranneke pituus 17cm 18mm
Upea kultainen X-lenkkiketju kellonranneke. Kultapitoisuus 750k.
Hyvä kotelolukko solkilukoilla
18mm tappiväli.
Kaupan päälle kullanväriset tapit
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A074007 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Stockholms Ädelsmide Ab |
| Valmistusvuosi | 1965 |
| Pitoisuus | 750 |
| Paino | 19,40 g |
| Pituus | 17,00 cm / 170,00 mm |
| Leveys | 1,80 cm / 18,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Kuopio, Apaja |
| Varastosaldo | -1 |
Kysy tuotteesta


