Kultainen sammakko riipus, punaiset kivet
Lenkin sisämitta n. 1,5 x 4 mm.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0129100 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,80 g |
| Pituus | 1,60 cm / 16,00 mm |
| Leveys | 1,20 cm / 12,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Espoo, Niitty |
Kysy tuotteesta


