Kultainen riipus,vaaka
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0132823 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,68 g |
| Halkaisija | 1,20 cm / 12,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
Kysy tuotteesta



Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0132823 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,68 g |
| Halkaisija | 1,20 cm / 12,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
Kysy tuotteesta