Kalevala Lapsi-koru akvamariinilla
Kalevalan Lapsi-koru täydentyy akvamariinilla.
Helan koko on 14 mm x 10 mm ja halkaisija on 7 mm.
Lapsi mullistaa maailman ja mielen. Syntymän ihmeestä osalliseksi päässeet vanhemmat, isovanhemmat, tädit ja vaikka kummit haluavat viestiä tästä ihmeestä ja ilosta. Koru kertoo kaiken ikivanhalla, maailmanlaajuisella kielellä. Lapsen syntymästä iloitseville sopii kultainen hela. Helan sininen jalokivi kertoo syntyneistä pojista.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
800,10Säästät jopa -32%
Kultatukun hinta 889,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 1 185,00 - Säästö -32,48%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0153893 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala Koru Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 5,26 g |
| Halkaisija | 7,00 mm |
| Leveys | 1,40 cm / 14,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Järvenpää |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta
