14k Kultainen singaporeketju 42,5cm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Täysin ehjä, ei käytön tai kulumisen jälkiä. |
| Suosikki |
594,00Säästät jopa -39%
Kultatukun hinta 660,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 970,00 - Säästö -38,76%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0133225 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kellomiehet Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 5,28 g |
| Pituus | 42,50 cm / 425,00 mm |
| Leveys | 2,81 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Ristikko |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

