Kultaiset korvanapit,lilakivi
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Täysin ehjä, ei käytön tai kulumisen jälkiä. |
| Suosikki |
77,40Säästät jopa -45%
Kultatukun hinta 86,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 140,00 - Säästö -44,71%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0133382 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,66 g |
| Pituus | 7,55 mm |
| Leveys | 6,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


