Hematiitti sormus koko 17-
Kiven halkaisija 4,4mm
Kunnostettu vintagetuote, kuin uutta vastaava!
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0132863 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | l-ku |
| Valmistusvuosi | 1994 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,87 g |
| Halkaisija | 16,75 mm |
| Leveys | 1,20 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
Kysy tuotteesta


