Kultainen panssari riipusketju 42cm 1.76mm Kallio Viktor Oy
Kultainen panssaririipusketju rengaslukolla!
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0133042 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kallio Viktor Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 3,84 g |
| Pituus | 42,00 cm / 420,00 mm |
| Leveys | 1,76 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Kuopio, Apaja |
Kysy tuotteesta

