18K Kultainen kihlasormus 17mm 6mm
Pinta "moukaroitu" vähän epätasaiseksi
Sormus on kunnostettu
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Jos kyseessä ketju niin lukot, kivet ja istutukset ehjiä ei venymisen merkkejä. Jos kyseessä sormus niin kivet ja istutukset ehjiä.Pientä käytön tai kulumisen jälkeä, mutta erittäin hyväkuntoinen. Pronssikoruissa uutta vastaava. |
| Suosikki |
1 327,68Säästät jopa -17%
Kultatukun hinta 1 475,20 Säästät 10,00
Hinta uutena 1 599,00 - Säästö -16,97%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0133775 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 750 |
| Paino | 9,22 g |
| Halkaisija | 17,00 mm |
| Leveys | 6,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Helsinki, Ristikko |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



