Vk Kohinoor kihlasormus 3mm koko:18,5
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0132919 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultakeskus Oy |
| Valmistusvuosi | 2015 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,25 g |
| Halkaisija | 18,50 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
Kysy tuotteesta


