Kultainen panssari ranneketju 18,5 lev.4mm
Ketju on ontto, leveys 4mm.
Papukaija lukolla.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | B0134678 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Timanttiset |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 4,57 g |
| Pituus | 18,50 cm / 185,00 mm |
| Leveys | 4,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Espoo, Niitty |
Kysy tuotteesta

