Mersedes Benz kultainen riipus 27mm
Riipuslenkistä mahtuu 5,75mm leveä ketju
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0133472 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,98 g |
| Pituus | 2,70 cm / 27,00 mm |
| Leveys | 1,50 cm / 15,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
Kysy tuotteesta


