Valkokultainen 4mm tähti-istutettu timanttisormus 0,03ct koko 17
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Jos kyseessä ketju niin lukot, kivet ja istutukset ehjiä ei venymisen merkkejä. Jos kyseessä sormus niin kivet ja istutukset ehjiä.Pientä käytön tai kulumisen jälkeä, mutta erittäin hyväkuntoinen. Pronssikoruissa uutta vastaava. |
| Suosikki |
337,50Säästät jopa -51%
Kultatukun hinta 375,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 690,00 - Säästö -51,09%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0134201 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | PJT |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 3,00 g |
| Halkaisija | 17,00 mm |
| Leveys | 4,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


