Panssarikaulaketju 43cm lev.3mm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0134823 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Timo Toffela Kultaseppä |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 4,70 g |
| Pituus | 4,30 cm / 43,00 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Järvenpää |
Kysy tuotteesta

