Kultainen cordell-ketju 70cm
Nyt olis pitkä cordell-ketju jota olet kauan etsinyt
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0135559 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Aseman kello Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 17,33 g |
| Pituus | 70,00 cm / 700,00 mm |
| Leveys | 4,20 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
Kysy tuotteesta

